pondelok 30. augusta 2010

Rož. Bystré - Kečovo 5:3 ( 3:1 )

29.8.2010 4. kolo

Už po pár sekundách vybojoval Bernát loptu, prihral Urbanovi ml., ten prihral pred bránu Minčíkovi, ktorý strelou medzi nohy brakára dal vedúci gól Bystrého. 1:0 V 3. minúte Minčík zahrával rohový kop. Jeho center sa vrátil naspäť k nemu a jeho následný center už Čapó pohodlne hlavou umiestnil do brány. 2:0 V ďalších minútach samostatné nájazdy Čapa a Minčíka už také úspešné neboli. Hostia z Kečova sa postupne osmeľovali, Bystrania naopak poľavili v aktivite a v 20. minúte po chybe v obrane Bystrého bolo 2:1. Do konca polčasu bola hra vyrovnaná so šancami na obidvoch stranách. Po trojnásobnom striedaní Bystrania v druhom polčase zvýšili tempo a po faule v 16-ke na Urbana , nariadenú penaltu Valent nepremenil. V 58. minúte však Čapó nádhernou hlavičkou do vynkla poistil vedenie Bystrého.3:1 V 63. minúte sa po samostatnej akcii Urbana ml. skóre menilo na 4:1. V 82. a o tri minúty neskôr nekrytý útočník hostí Zoller svojimi dvomi gólmi nebezpečne znížil stav zápasu na 4:3 a dosiahol tak hetrik v tomto zápase. No v 87. minúte po prihrávke Urbana ml., a luftu brankára Kečova, Krága strelou do prázdnej brány uzavrel stav zápasu na 5:3 pre domácich. Zápas nemusel byť taký dramatický do konca, no množstvo nepremenených šancí môže byť výstrahou pre Bystranov v ďalších zápasoch.

Pred 50 divákmi rozhodoval Ráši.
Zostava Bystrého : Máťaš, Uhrin, Valent, Leng, Galata, Demko, Čapó, J.Urban ml., Rusnyák, Bernát, Minčík. Striedali : J.Urban st., Ujházi, Krága