sobota 3. apríla 2010

Slavošovce - Rož. Bystré 3:2 (2:2)

3.4.2010 15.kolo

Bystrania si za svoj výkon v Slavošovciach určite bod zaslúžili, no nie vždy vyhrá lepší. Úvodné minúty patrili domácim hráčom a už v 4. minúte po nedorozumení v obrane Bystranov sa ujali vedenia 1:0. V 8. minúte však J.Urban ml. vyrovnával na 1:1 po rýchlom protiútoku. V 13. minúte najaktívnejší hráč Bystrého J.Urban ml. vypichol domácim obrancom loptu a po samostatnej akcii pridal 2. gól Bystranov. Ďalšia jeho strela z voleja v 23. minúte minula len tesne horný roh domácej brány. V 33. minúte po ďalšej nepresnej rozohrávke v Bystranskej obrane , domáci vyrovnali na 2:2. V 41. minúte strelu J. Urbana ml. likvidoval domáci brankár. V 2. polčase boli Bystrania opäť lepším mužstvom a hlavne J. Urban ml. neustále zamestnával domácich obrancov. Najväčšiu šancu Bystrého mal v 75. minúte Rusnyák , ktorému na bránkovej čiare v poslednej chvíli vypichol loptu domáci hráč. Domáce Slavošovce si vypracovali iba jednu dobrú akciu v 79. minúte, po ktorej padol ich víťazný gól. Najhoršou ranou pre Bystranov bola však 89. minúta , keď prenikajúceho Jána Urbana ml. nešetrným zákrokom zranil domáci obranca a pravdepodobne ho vyradil z ďalších zápasov v jarnej časti. V 90. minúte ešte J.Gonos nastrelil brvno domácej brány, no ani dorážka Krágu neznamenala vyrovnanie.

Pred 50 divákmi rozhodoval Farkaš

Zostava Bystrého : Máťaš, Uhrin, Galata, Valent, Leng, Krága, J.Gonos, Valko ,Rusnyák, J.Urban st., J.Urban ml. striedal O.Ujházi