pondelok 5. októbra 2009

HRHOV - ROŽ. BYSTRÉ 3:6 ( 2:3 )

Tvrdému a hrboľatému terénu sa lepšie prispôsobili Bystrania.Úvod však tomu nenasvedčoval. Kým sa Bystrania predbiehali v zahadzovaní vyložených šancí ( Minčík, Hajdu, Rusnyák ) domáci Hrhovčania sa 2x dostali na dostrel Maťašovej brány a v 25. minúte už viedli 2:0. Bystranom pomohli samotní domáci hráči, keď po Lengovom ,,padáčiku´´ do 16ky dával hlavou ,,malú domov´´ domáci stopér a prehlavičkoval vlastného brankára až lopta skončila v sieti. 1:2 V 33. minúte Rusnyák po rohovom kope vyrovnal na 2:2. V 41. minúte po centri J.Urbana ml., Rusnyák našiel Lenga a ten zblízka dorazil loptu do brány. 2:3
Druhý polčas sa Bystrania ukľudnili, viac sa sústredili na hru ako rozprávanie a očividne sa ich hra ešte zlepšila. V 56. minúte po prihrávke Rusnyáka, Minčík zvýšil na 2:4 pre Bystré.
Bystrania neprestávali vo svojej hre, naďalej útočili a ťažili z neistej hry domácej obrany. V 65. minúte po prihrávke Minčíka, Leng z pravej strany krížnou strelou zvýšil na 2:5. V 82. minúte Leng vysunul Urbana a ten pridal 6. gól Bystrého.2:6 Domácim sa v závere ešte podarilo znížiť po peknej narážačke na konečných 3:6.
Pred 40 divákmi rozhodoval Petro.
Zostava Bystrého : Máťaš, Galata, Uhrin, Valent, Leng, Šály, Valko, Rusnyák, J. Urban ml., Minčík, Hajdu striedali : J.Gonos, Ujházi