pondelok 8. júna 2009

Rožň. Bystré - Bohúňovo 14:0 ( 5:0 )

7.6.2009 24. kolo
Bystrania potvrdili dobrú jarnú formu a deklasovali Bohúňovo 14:0.
Na výborne pripravenom trávniku Bystrania od začiatku súperovi nič nedarovali.Po úvodnom veľkom tlaku dal v 10. minúte 1. gól Rado Šimko. Až do 30. minúty sa Bystrania predbiehali v zahadzovaní šancí. V 30. minúte zvýšil na 2:0 Roman Šimko. V 34. minúte pridal 3. gól Leng, v 38. minúte Minčík 4:0, v 40. minúte Rusnák 5:0.
V 2. polčase Bystrania spresnili koncovku, čo sa v konečnom dôsledku prejavilo aj na výsledku. Odovzdanému súperovi súkali jeden gól za druhým. Sled gólov : 49. minúta Minčík 6:0, 60. minúta Minčík 7:0, 65. minúta Minčík 8:0, 69. minúta Rado Šimko 9:0, 75. minúta Roman Šimko 10:0, 76. minúta Račko 11:0, 81. minúta Valent 12:0, 85. minúta Leng 13:0, 90. minúta Leng 14:0. Bohúňovo kládlo len minimálny odpor a hráči Bystrého prechádzali cez ich obranu ako nôž maslom. Takmer všetky góly padli po vypracovaných akciách z vnútra 16-ky. Hostia sa nezmohli na vážnejší protiútok. Bohúňovo zaplatilo nováčikovskú daň no tú platí v každom svojom zápase. Hráčov Bohúňova však treba pochváliť za slušné vystupovanie na ihrisku, za to že neodišli predčasne z ihriska a že prehru zobrali športovo.
Pred 60 divákmi rozhodoval Nemčko.
Zostava R. Bystrého : Máťaš- Galata, Valent, Ujházi, Uhrin, Ra. Šimko, Ro. Šimko, Leng, Krága, Minčík, Rusnák. Striedali Račko, Šály, Ferenc