pondelok 11. mája 2009

Rožň. Bystré - Hrhov 6:1 (4:0)

10. mája 2009 sa v 20. kole predstavili futbalisti z Hrhova. Keďže Bystranom sa po dlhšom čase darilo aj strelecky, odniesli si domov poltucet gólov. Už v úvode zápasu sa strelecky prezentoval Minčík a Račko. V 11.minúte presná prihrávka Rada Šimka našla jeho brata Romana, a ten otvoril skóre presnou strelou k tyči . 1:0 O päť minút neskôr hráč Hrhova zahral vo vlastnej 16-ke rukou, a Račko z nariadenej penalty zvyšoval na 2:0. V 32. minúte Minčík potiahol loptu po pravej strane a z neuveriteľného uhla prekvapil Hrhovského brankára a aj prítomných divákov . 3:0. V 35. minúte sa odrazená lopta z Hrhovskej obrany dostala pred Galatu ktorý číhal na 16-ke, a ten z voleja trafil k tyči na 4:0. Hostia sa napriek snahe v 1.polčase do vážnejšej šanci nedostali. V 2. polčase Bystrania pokračovali v nasadenom tempe. V 55.minúte po centri Ujháziho Račko dal svoj druhý gól v zápase . 5:0 Ďalšie dve veľké šance Minčíka gól nepriniesli. V týchto fázach hry si Hrhovčania vypracovali tiež 2-3 sľubné šance, no gól dali len z nariadenej penalty za faul Polyáka v 75. minúte 5:1 V 87.minúte opäť po spolupráci bratov Šimkovcov , Roman dal svoj druhý gól v zápase a uzavrel skóre na 6:1Zostava Bystrého : Máťaš, Galata, Valent, Ujházi, Uhrin, Dorkin, Rusnák, Rado Šimko, Roman Šimko, Minčík, Račko striedali Šály, Ferenc, Polyák