utorok 5. apríla 2011

Rož. Bystré - Gemerská Poloma ,,B" 11:0 ( 6:0 )

3.4.2011 18.kolo Prvé jarné kolo prinieslo pre Bystranov gólovú úrodu. Hosťom z G. Polomy nič nedarovali a poslali ich domov s 11timi gólmi. V peknom jarnom počasí sa Bystrania od začiatku zahryzli do súpera . Už v prvých minútach si domáci vytvorili dobré strelecké príležitosti . Prvý gól strelil Minčík v 8. minúte po vyšachovaní obrany Polomy. V 15. minúte J . Urban hlavou zvýšil na 2:0. V 20. minúte opäť J.Urban preloboval brankára z rohu 16-ky. Na 4:0 upravil hlavou Leng po centri Tomka.V 42. minúte Čapó zvýšil na 5:0 a na 6:0 v poslednej minúte 1. polčasu J.Urban. Bystrania celý prvý polčas diktovali tempo hry a súpera nepustili ani na dostrel. Škoda ďalších nepremenených tutoviek Minčíka,Urbana, a Čapa. V druhom polčase tempo Bystranov mierne pokleslo, no nič im nebránilo v pridávaní ďalších gólov. V 53. minúte Čapó po narážačke s Urbanom zvýšil na 7:0. Urban v 63. minúte po individuálnej akcii pridal 8. gól, a o 4 minúty neskôr z uhla 9.gól. Čapó dal dezorientovanej obrane hostí 10. gól a J. Urban 2 minúty pred koncom svojim 6. gólom v zápase uzavrel skóre zápasu. Aj keď bol súper kvalitatívne na nižšej úrovni, Bystrania počas celého zápasu zodpovedne pristovali k svojim úlohám na každom poste za čo im patrí poďakovanie. Hostia z Polomy si počas celého zápasu nedokázali vytvoriť vážnejšiu šancu. Góly : J. Urban 6, Čapó 3, Minčík 1, Leng 1 Pred 50 divákmi rozhodoval Jonáš. Zostava Bystrého : Máťaš, Fábian, Valent, Hajdu, Krága, Čapó, Leng, Dorkin, Tomko, Minčík, J.Urban ml. Striedal Bernát