nedeľa 28. februára 2010

JELŠAVA - ROŽ. BYSTRÉ 7:3 ( 4:2 )

28.2.2010

Futbalisti TJ Baník R. Bystré odohrali svoj 1. tohtoročný prípravný zápas s Jelšavou, účastníkom 1. triedy okresu Revúca -R. Sobota v Lubeníku na škvárovom ihrisku. Keďže to bol náš 1. zápas bolo to aj vidno zo začiatku na našom hernom prejave. Jelšava lepšie kombinovala, mala lepší štart na loptu. Bystranom trvalo 20 minút kým sa s neobvyklým terénom zoznámili. No to už bolo 2:0 pre Jelšavu. Netrvalo dlho a prišli veľké chvíle Jana Urbana ml. a po jeho dvoch presných strelách bolo skóre za chvíľu zrovnané. 2:2 Do konca polčasu však Jelšava po chybách v našej obrane zvýšila na 4:2. V 2. polčase Bystrania začali aktívnejšie a po jednej z akcií Herchl znížil na 4:3. V týchto fázach hry mali Bystrania navrch, no v ďalšom priebehu sme si svojou nedisciplinovanosťou v obrane vykoledovali ďalšie 3 góly a týmto výsledkom 7:3 dosť skreslili obraz o zápase.

Za Bystré nastúpili : Máťaš, Valko, Valent, Hajdu, Krága, Šály, Leng, J. Urban ml, Herchl, J. Urban st., Minčík, Máťaš ml., Ujházi